Ona (2013)

Her
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Scarlett Johansson, Bill Hader, Kristen Wiig, Chris Pratt, Amy Adams, Rooney Mara, Olivia Wilde, Joaquin Phoenix, Portia Doubleday, Spike Jonze, Lynn Adrianna, Lisa Renee Pitts, Matt Letscher, Gabe Gomez, Artt Butler, May Lindstrom, Brian Johnson, David Azar, Dr. Guy Lewis, Melanie Seacat, Pramod Kumar, Evelyn Edwards, Steve Zissis, Dane White, Nicole Grother, Luka Jones


 • Premiéra v ČR: 27. 3. 2014 ()  Oficiální synopse:
  Děj snímku Her se odehrává v Los Angeles v nedaleké budoucnosti. Theodore (Joaquin Phoenix) je komplikovaný a citlivý muž, který se živí psaním dojemných a osobních dopisů pro druhé. Se zlomeným srdcem po ukončení dlouhého vztahu se začne zajímat o nový, pokročilý operační systém, o kterém jeho výrobce tvrdí, že představuje zcela unikátní a intuitivní bytost. Po jeho instalaci se seznamuje se „Samanthou“, umělou inteligencí s milým ženským hlasem (Scarlett Johansson), která má zajímavé postřehy, je citlivá a překvapivě vtipná. Jak její potřeby a požadavky rostou společně s těmi jeho, mění se jejich přátelství ve skutečnou vzájemnou lásku.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Když už ne k fyzickému kontaktu, tak alespoň k pravidelné konverzaci mu může dopomoci nový operační systém s umělou inteligencí. Jako u většiny „psychologických“ sci-fi filmů je ústřední prvek do děje importován s minimálním úvodem. Inu, alespoň to šetří čas. Zoufalý muž nastaví operačnímu systému ženskou osobnost. Z počítače na něj promluví hlas Scarlett Johansson a záhy sám sebe pojmenuje Samantha. Herečku je tedy po celý snímek pouze slyšet, ale vystačí si s tím. V jejím hlase totiž zazní čisté emoce – touha a nadšení, později střídané zmateností, potažmo hledáním nové identity.


  (photo&video: )

  Články
  reklama