Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Mr. Popper's Penguins
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Jeffrey Tambor, Clark Gregg, David Krumholtz, Jim Carrey, Carla Gugino, Daniel Stewart Sherman, Madeline Carroll, Maxwell Perry Cotton, Kelli Barrett, Angela Lansbury, Ophelia Lovibond, Dominic Chianese, Dominic Colon, Dylan Clark Marshall, Philip Baker Hall, James Tupper, Joe D'Onofrio, Cynthia Kirchner, William Charles Mitchell


 • Premiéra v ČR: 23. 6. 2011 ()  Oficiální synopse:
  Hřejivá rodinná komedie Pan Popper a jeho tučňáci vypráví příběh pana Poppera (Jim Carrey), který je úspěšným newyorským podnikatelem. Nakolik se mu ale daří v podnikání, natolik se mu nedaří v osobním životě, kde má problémy urovnat vztahy se svou rodinou a utíká od všech zásadních rozhodnutí, která by měl učinit. Jednoho dne se však stane něco, co jeho život obrátí úplně naruby. Přímo do obýváku mu totiž pošta doručí neočekávanou a hodně podivnou zásilku. Šest velkých krabic, ze kterých vyleze šest živých tučňáků, které pan Popper, jak se následně dozví, zdědil. Řekli byste, že tučňáci jsou milá a neškodná stvoření, ale co s nimi v New Yorku? Hlučoun, Hryzoun, Kapitán, Pitoma, Miláček a Smraďoch v tom ale žádný velký problém nevidí. New York se jim líbí, byt pana Poppera si přizpůsobí po svém, takže připomíná spíše zimní království a ze svého nového majitele si udělají náhradního tátu. Pan Popper z toho ale příliš nadšený není a raději by zpět svůj starý život – bez tučňáků. Navíc, když se ho jednoho dne, poté co odejde do práce, vypraví celá šestka hledat do ulic velkoměsta, musí řešit spoustu dalších problémů. Navíc si během tohoto výletu tučňáků všimne někdo, kdo be je rád viděl jako atrakci v místní zoo. To by se panu Popperovi vlastně možná i hodilo, kdyby mu ale mezitím tolik nepřirostli k srdci.

  Galerie

  Galerie:

  Video

  Trailer:

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Stopáž snímku není dlouhá, 95 minut je tak akorát a i ty utečou jako voda. Eskapády tučňáků i jejich lidských kolegů jsou svižné, nápadité a zábavné. Ukápne Vám i slzička. Digitální spojení reálného světa a kouzla animace působí velmi realisticky a i herci se s touto obtížnou prací poprali na výbornou.


  Články
  reklama