Pařba v Bangkoku (2011)

The Hangover Part II
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Paul Giamatti, Ken Jeong, Jeffrey Tambor, Ed Helms, Jamie Chung, Justin Bartha, Mike Tyson, Todd Phillips, Sondra Currie, Sasha Barrese, Gillian Vigman, Mason Lee, Crystal the Monkey, Mamie Van Doren, Nick Cassavetes, Nirut Sirichanya, Karen Jean Wu, Jamie Noel, Yasmin Lee


 • Premiéra v ČR: 9. 6. 2011 ()  Oficiální synopse:
  Ve filmu „Pařba v Bangkoku“ jedou Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) do exotického Thajska na Stuovu svatbu. Po nezapomenutelné rozlučce v Las Vegas nenechá Stu nic náhodě a naplánuje zcela bezpečnou, poklidnou pozdní snídani. Jenže ne všechno se vždy děje tak, jak se naplánuje. Co se stane ve Vegas, sice může zůstat ve Vegas, ale co se stane v Bangkoku, si nedokážete ani představit.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Pařba v Bangkoku je film mnoha tváří. Těšit se můžete na detektivní zápletku, spoustu vtipů, honiček, ale i akčních scén. To vše je okořeněno samotným dekadentním prostředím Bangkoku. Musíte být neustále ve střehu, jinak budete pozřeni zaživa. Nuda Vás rozhodně nečeká. Úplně v samotném závěru je servírována pomyslná sladká tečka. I druhá pánská jízda se neobešla bez důkladné foto-dokumentace. Proto, sbalte si baťůžek, fotoaparát, desinfekci, láhev čisté vody a vyražte do Bangkoku.


  (photo&video: )

  Články
  reklama