Pařba ve Vegas (2009)

The Hangover
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Bradley Cooper, Rob Riggle, Zach Galifianakis, Ken Jeong, Jeffrey Tambor, Ed Helms, Matt Walsh, James Martin Kelly, Justin Bartha, Mike Tyson, Todd Phillips, Sondra Currie, Sasha Barrese, Gillian Vigman, Rachael Harris, Heather Graham, Mike Epps, Cleo King, Dan Finnerty, Nathalie Fay, Brody Stevens, Bryan Callen, Jesse Erwin, Jernard Burks, Ian Anthony Dale, Michael Li, Keith Lyle, Mike Vallely, Murray Gershenz


 • Premiéra v ČR: 18. 6. 2009 ()  Oficiální synopse:
  Od režiséra filmu ROAD TRIP přichází do kin nová komedie o loučení se svobodou, které se nepředstavitelným způsobem zvrhne. Dva dny před svou svatbou odjíždí Doug (Justin Bartha) a jeho tři kamarádi (Bradley Cooper, Ed Helms a Zach Galifianakis) do Las Vegas na nezapomenutelnou party. Jenže když se ráno probudí s třeštící hlavou a kocovinou, zjistí, že si vlastně vůbec nic nepamatují. Jejich luxusní hotelový pokoj vypadá jak po výbuchu a ženicha nemůže nikdo nikde najít. Bez sebemenšího zdání co se vlastně stalo a navíc v časové tísni se musí toto trio pokusit zjitsit, krok po kroku, co všechno v noci prováděli a snad se jim podaří najít Douga a včas ho dopravit do Los Angeles, aby stihl svou vlastní svatbu. Čím víc toho ale odhalují, tím víc si uvědomují, do jakých potíží se vlastně dostali.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  I když jsou některé scénky opravdu přízemní a založené na primitivních pudech, jsou okořeněny šíleností a pořádnou dávkou nevšednosti, až nám zkrátka nezbývá nic jiného, než se smát. Gag je vršen na další gag takovým způsobem, že se na první pohled zdá, že se tento ohromný hrad z karet musí brzy zhroutit. Opak je ale pravdou, jednotlivé karty drží pohromadě napínavá zápletka, která je rozuzlena těsně před závěrem filmu.


  (photo&video: )

  Články
  reklama