Piráti! (2012)

The Pirates! Band of Misfits
, , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Brendan Gleeson, Salma Hayek, Martin Freeman, Hugh Grant, Imelda Staunton, Anton Yelchin, Ashley Jensen, David Tennant, Jeremy Piven, Lenny Henry, Brian Blessed


 • Premiéra v ČR: 26. 4. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Animovaná komedie Piráti z produkce uznávaného britského studia Aardman ukazuje události, které se přihodí bandě bodrých smolařských pirátů, když křižují sedm moří v dobrodružství hodném barona Prášila. Tento film začíná, když Pirátský kapitán se svou posádkou vytáhne do bitvy proti svému soupeři Černému Bellamy, aby získal kýženou cenu „Pirát roku“. Jejich cesta vede z Karibiku až do viktoriánského Londýna, kde se setkají s všemocným nepřítelem, který je odhodlán vymazat piráty z povrchu zemského jednou provždy. Piráti zjišťují, že jejich souboj o titul je vítězstvím dobrosrdečného optimismu nad nudným násilím zdravého rozumu.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Piráti obsahují i několik zajímavých myšlenek a prvků. Hlavním bodem na programu je získat cenu Piráta roku a to si vzal za cíl právě náš ústřední hrdina smolařský Pirátský Kapitán s mohutným vousem. Toto spojení starých zvyků s moderní dobou a honbou za vyhlašováním kohokoliv a čehokoliv roku se vší parádou a pozlátkem je osvěžující. Horší už to je například s královnou Viktorií vykreslenou jako zarputilé rozmazlené dítě s nemilým překvapením.


  (photo&video: )

  Články
  reklama