Po čem muži touží (2018)

Po čem muži touží
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Lenka Vlasáková, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Jiří Langmajer, Anna Polívková, Oldřich Navrátil, Jana Synková, Sara Sandeva, Andrea Hoffmannová, Jiří Maryško, Ester Kočičková, Pavla Tomicová, Lucie Šteflová, Lucie Polišenská, Jiří Havelka, Naďa Konvalinková, Jakub Volák, Richard Jaroslav Müller, Dominika Myslivcová, Vojtěch Babišta


 • Premiéra v ČR: 20. 9. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Režisér úspěšné romantické komedie Pohádky pro Emu, Rudolf Havlík přichází s novou komedií s hvězdným hereckým obsazením Po čem muži touží. Scénář o věčném soupeření mužského a ženského světa napsal společně se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou, která je jednou z nejprodávanějších domácích knižních autorek.

  Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

  „Můj nápad vznikl z prosté nostalgie. Stýskalo se mi po filmech jako Na hromnice o den více nebo Tootsie a chtěl jsem si něco podobného vyzkoušet a zkusit natočit komedii. Nápad jsme potom s Radkou Třeštíkovou začali pro zábavu dávat dohromady, a protože nás to začalo ohromně bavit, tak jsme to zkusili dotáhnout do konce,“ říká režisér a spoluautor scénáře Rudolf Havlík.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Premiéra:


  Trailer:


  Rozhovor:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Není v tom žádná filozofie. A to ví i šovinista a věčný sukničkář Karel (Jiří Langmajer), jakožto šéfredaktor časopisu Playboy, nebo si to aspoň myslí. Ale s ženami už je to složitější, pořád něco chtějí, jsou věčně nespokojené a jen mužům ztěžují život. Po úmorném a nepříliš vydařeném dni, kdy dostane Karel padáka a je nahrazen sličnou brunetkou, posléze se pohádá s bývalou manželkou i dcerou a navrch mu do auta nabourá nepozorná řidička, má Karel žen dost a potřebuje pivo. V opilé náladě se pak přimotá do karnevalového stanu vědmy Zoltany, kde si pod vlivem alkoholu přeje být ženou, protože ty mají přece život o tolik lehčí. Situace ovšem nabírá nečekaných obrátek, když se ráno probouzí coby Karla…


  (photo&video: )

  Články
  reklama