Počátek (2010)

Inception
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Michael Caine, Marion Cotillard, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Cillian Murphy, Leonardo DiCaprio, Ken Watanabe, Lukas Haas, Ellen Page, Pete Postlethwaite, Talulah Riley, Dileep Rao, Michael August, John Ceallach, Tom Berenger, Taylor Geare, Ryan Hayward, Claire Geare


 • Premiéra v ČR: 22. 7. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je zkušený zloděj, absolutní špička v nebezpečném umění extrakce: krádeže cenných tajemství z hloubi podvědomí během snění, kdy je mysl nejzranitelnější. Cobbova vzácná schopnost z něj učinila vyhledávaného hráče v zákeřném světě korporátní špionáže, ale také z něj udělala uprchlíka a stála ho všechno, co kdy miloval. Teď dostane Cobb šanci na vykoupení. Jedna poslední akce mu může vrátit normální život, ale jen pokud se mu podaří provést nemožné – počátek. Místo dokonalé krádeže musí Cobb a jeho tým specialistů zvrátit běh věcí. Jejich úkolem není myšlenku ukrást, ale vnuknout ji. Pokud uspějí, půjde o dokonalý zločin. Ale sebepečlivější plánování a odborná znalost je nemůže připravit na nebezpečného nepřítele, který nejspíš předvídá každý jejich krok. Nepřítel, kterého mohl čekat jen Cobb. Uznávaný režisér Christopher Nolan natočil mezinárodně obsazený sci-fi akční snímek „Počátek“, který vás zavede nejen na různá místa na světě ale také do intimního a nekonečného světa snů.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Počátek je film, kdy je nutné si vzít do kina “myslivnu” a “hájovnu” nechat doma. U tohoto filmu Vám budou mozkové závity běhat na plné obrátky. Ať už se jedná o vysvětlovací část, tzv. “pravidla hry” nebo samotnou finální hru v podobě mission impossible.


  (photo&video: )

  Články
  reklama