Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni (2018)

The Extraordinary Journey of the Fakir
, , , , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Erin Moriarty, Barkhad Abdi, Gérard Jugnot, Ben Miller, Sarah-Jeanne Labrosse, Dhanush, Bérénice Bejo, Abel Jafri, Kay Greidanus


 • Premiéra v ČR: 9. 8. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Aja je fakír z malé indické vesničky. Místo zvláštních fakírských schopností disponuje vybroušenými triky a talentem podvodníčka. Jeho matka ho vyšle na tajemnou misi – má v Paříži navštívit Eiffelovu věž. Neshoda s excentrickým taxikářem Aju zanechá kousek od Paříže, v obchodě Ikea. Tam potkává tu nejkrásnější ženu, jakou kdy viděl, okouzlující Marii. Ale jeho naděje na lásku je zmařená, když v Ikei náhodou uvízne ve skříni, která je i s ním zabalena a odeslána do Anglie. Tak začíná Ajova nedobrovolná, ale o to bláznivější cesta čtyřmi kouty Evropy.

  Film PODIVUHODNÁ CESTA FAKÍRA je natočen podle knihy Puértolase Romaina, která se po svém vydání stala celosvětovým bestsellerem.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  V Paříži prý působí kouzla lásky mocněji než kdekoli jinde na světě. Pravda nebo výmysl? Chudý kouzelník a fakír Aja z malé indické vesničky divákům ukazuje, že i když na mýtu přeci jen něco bude, záleží především na nás, jaký osud si zvolíme.


  (photo&video: )

  Články
  reklama