Poslední vládce větru (2010)

The Last Airbender
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Jackson Rathbone, Aasif Mandvi, Dev Patel, Shaun Toub, Randall Duk Kim, Nicola Peltz, Keong Sim, Noah Ringer, Cliff Curtis, Seychelle Gabriel, Katharine Houghton, Summer Bishil, John Noble, LA'Tino, John D'Alonzo


 • Premiéra v ČR: 19. 8. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Vzduch, Voda, Země, Oheň. Čtyři národy spojené osudem, když Ohnivý národ všem ostatním vyhlásí válku. Uplynulo celé jedno století od jejího začátku, přesto na obzoru není vidět naděje na její ukončení. Statečný bojovník Aang (Noah Ringer) zjistí, že je posledním Avatarem, schopným ovládat všechny čtyři elementy. Spojí se s Katarou (Nicola Peltz), která ovládá vodní živel a jejím bratrem Sokkou (Jackson Rathbone) ve snaze nastolit ve válkou zmítaném světě klid a mír.Akční fantasy Poslední vládce větru se inspirovalo pupulárním animovaným televizním seriálem.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Žádné och a ach se nekoná. Ale jako průšvih, jak tento film někteří označují, bych ho nehodnotila. Poslední vládce větru 3D je taková neškodná pohádka. Opravdu na vlásku teď visí režisérova vize o natočení ságy. Zbývá jen čekat, jestli se vydělá na další díly.


  (photo&video: )

  Články
  reklama