Projekt X (2012)

Project X
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Miles Teller, Thomas Mann, Alexis Knapp, Martin Klebba, Oliver Cooper, Dax Flame, Caitlin Dulany, Kirby Bliss Blanton, Jonathan Daniel Brown, Peter Mackenzie, Rob Evors, Pete Gardner


 • Premiéra v ČR: DVD 5. 9. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Projekt X sleduje tři zdánlivě nenápadné studenty 4. ročníku, kteří se snaží zviditelnit před svým odchodem z vysoké školy. Jejich myšlenka byla zcela nevinná – uspořádat večírek, na který nikdy nikdo nezapomene. Ale na to, co je čekalo, nebyl připraven nikdo. Zprávy se šíří rychle, sny jsou v troskách, pověst poskvrněna a na konci všeho se zrodí legendy.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Děj následně již vypravovat nehodlám, jen nastíním, proč tomuto filmu dávám tak vysoké hodnocení. Párty na zahradě čítající pouze dvě DJ-ské scény, množství mladých dívek nahoře bez (více jich snad nikdy v žádném filmu zachyceno nebylo), účast slavného rappera, policejní komanda, vrtulník televize, detailní záběry pařících nejen teenagerů (ve všech stádiích, formách a místech oslav) a snad jako třešničkou na dortu oheň kam se podíváš. To vše, znovu podotýkám, kamerou jednoho z oslavenců.


  (photo&video: )

  Články
  reklama