Rango (2011)

Rango
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Johnny Depp, Bill Nighy, Isla Fisher, Stephen Root, Alfred Molina, Abigail Breslin, Gil Birmingham, Ray Winstone, Harry Dean Stanton, Blake Clark, Ned Beatty, Timothy Olyphant, Ian Abercrombie, James Ward Byrkit, Claudia Black


 • Premiéra v ČR: 10. 3. 2011 ()  Oficiální synopse:
  Možná vypadá divně, nikoho jiného ale nemají.

  „Vítej, amigo, v poušti nekonečné, kde žízeň a prach jsou tvé družky věčné…“ Chór hrajících a zpívajících mexických sov vás uvede do světa, kde vás přejde sranda, ale přesto se budete bez ustání smát příběhu o nejnepravděpodobnějším hrdinovi, jakého kdy Divoký západ poznal. Režisér Pirátů z Karibiku Gore Verbinski znovu namíchal opulentní koktejl akce, humoru a nádherných kulis, který jede stejně dobře jako loď Jacka Sparrowa, ačkoliv z hraného světa možná nečekaně přeskočil do animovaného.

  Než si začal říkat Rango a vybájil si spoustu mýtů o svých hrdinských kouscích, obýval chameleon v havajské košili prostorné terárium. Nic mu v něm nechybělo, snad kromě trochy akce. Té si začne naplno užívat, když se nešťastnou náhodou ocitne uprostřed vyprahlé pouště, kde si na něm málem pochutná hladový jestřáb. A aby napětí nebylo málo, jeho další kroky vedou do města jménem Prach, v němž visí obyvatelům kolty proklatě nízko. Ve zdejší nálevně si chameleón vymyslí jméno Rango a pár hrdinských historek, čehož vzápětí lituje. Od zoufalých domorodců totiž obratem dostane šerifskou hvězdu a hromadu úkolů, mezi nimi i nalezení zdroje pitné vody a odstranění zdejších i přespolních zabijáků. Na Rangovi teď bude, zda neuvážené hrdinské kecy přetaví v činy, nebo zda zahodí hvězdu, kolty a stetsona, navlékne havajskou košili a uteče zpátky do civilizace.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Všechny ty negativní drobnosti se ovšem dají bez problému odpustit a v kině si budete jen užívat báječného animovaného westernu. Doprovodná soví kapela jen umocňuje celkový dojem. Rango je názornou ukázkou toho, že dobrý a kvalitní animák nepotřebuje 3D brýle. Takže: „Vítej, amigo, v poušti nekonečné, kde žízeň a prach jsou tvé družky věčné…“.


  (photo&video: )

  Články
  reklama