Ready Player One: Hra začíná (2018)

Ready Player One
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Simon Pegg, T.J. Miller, Ralph Ineson, Tye Sheridan, Ben Mendelsohn, Mark Rylance, Letitia Wright, Laurence Spellman, Lynne Wilmot, Isaac Andrews, Gareth Mason, Michael Wildman, Hannah John-Kamen, Clare Higgins, Perdita Weeks, Olivia Cooke, Cara Pifko, Ronke Adekoluejo, Georgie Farmer, Josh Jefferies, Lena Waithe, Philip Zhao, Win Morisaki, Susan Lynch, Kit Connor, Leo Heller, Antonio Mattera, Jane Leaney, Cara Theobold, Vic Chao, Kathryn Wilder, Paul Barnhill, Kae Alexander, Stephen Mitchell, Robert Gilbert, Asan N'Jie, Elliot Barnes-Worrell


 • Premiéra v ČR: 29. 3. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Děj nového filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS. Odstartuje tak zběsilý závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Velikonočního vajíčka rozhodne přidat nenápadný mladý hrdina Wade Watts (Tye Sheridan), je vržen do šílené, realitě na hony vzdálené honby za pokladem ve fantaskním světě mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Trailer 1:


  Teaser:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  V postapokalyptické budoucnosti zasazené do roku 2045 nalézají lidé spásu v OASIS, rozsáhlé virtuální realitě, kterou vytvořil excentrický James Holliday. Po smrti odkáže své bohatství prvnímu člověku, který najde „Easter egg“, schovaný někde uvnitř OASIS. Tím odstartuje zběsilý závod, co pohltí celý svět. Do napínavé honby se zapojuje i mladý nenápadný hrdina Wade Watts. Jenže na stopě za bájným pokladem je i zlověstná organizace IOI v čele se Sorrentem, která chce získat OASIS jen pro sebe. Wadeovi a jeho nově zformovaném týmu tak začíná honba za pokladem a spásou lidstva ve fantaskním světě plném mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí.


  (photo&video: )

  Články
  reklama