Red (2010)

Red
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Joe Chrest, Morgan Freeman, Bruce Willis, Helen Mirren, Karl Urban, Justine Wachsberger, Mary-Louise Parker, John Malkovich, Richard Dreyfuss, Brian Cox, James Remar, Julian McMahon, Ernest Borgnine, Michelle Nolden, Audrey Wasilewski, Emily Kuroda, Laura DeCarteret, Dan Shea, Jesse Hlubik, Tara Yelland


 • Premiéra v ČR: 28. 10. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Akční komedii RED natočil na motivy stejnojmenné komiksové mikrosérie Warrena Ellise a kreslíře Cully Hamnera režisér Robert Schwentke. Vypráví příběh penzionovaného agenta CIA Franka Mosese (Bruce Willis), který žije poklidně a idylicky na venkově. Až do té doby, kdy se jej nové vedení CIA rozhodne zlikvidovat. V tu chvíli nastává souboj na život a na smrt mezi špičkovým, ale zestárlým agentem, a celým zbytkem CIA. Název filmu je zkratkou označení Retired Extremely Dangerous (v důchodu, extrémně nebezpečný), a právě takovým se náš hrdina ukáže.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  RED je vlastně mezigeneračním soubojem a hledáním lásky. Jak už jsem říkala, děj není nijak revoluční a překvapivý. To filmu trochu ubírá na kráse a připravuje, i když velmi zřídka, nudnější pasáže. Jinak film velmi svižně ubíhá a je prošpikován jednou hláškou za druhou.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama