Resident Evil: Odveta (2012)

Resident Evil: Retribution
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Michelle Rodriguez, Kevin Durand, Milla Jovovich, Shawn Roberts, Boris Kodjoe, Sienna Guillory, Johann Urb, Bingbing Li, Colin Salmon, Megan Charpentier, Mika Nakashima, Oded Fehr, Aryana Engineer, Chris Sullins, Parys Sylver


 • Premiéra v ČR: 13. 9. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Velmi úspěšná filmová adaptace ságy, která vydělala téměř 700 miliónů dolarů po celém světě, natočená podle oblíbené série videoher s názvem Resident Evil se vrací ve svém netrpělivě očekávaném pátém pokračování RESIDENT EVIL: RETRIBUTION ve formátu 3D. Smrtelný virus společnosti Umbrella Corporation dál pustoší Zemi, mění světovou populaci na legie masa, které jedí Nemrtví. Jediná a poslední naděje lidské rasy v podobě ALICE (Milla Jovovich) , se probudí v srdci nejtajnější operace společnosti Umbrella a odkrývá víc o své tajemné minulosti, jak dále pátrá v komplexu. Alice, bez bezpečného útočiště, pokračuje v honbě na ty, kteří jsou odpovědni za šíření epidemie; honbě, která jí dovede z Tokya do New Yorku, Washingtonu a Moskvy a vyvrcholí ohromujícím odhalením, které ji donutí znovu přemýšlet o všem, o čem si dosud myslela, že je pravda. Alice, které pomáhají noví spojenci a staří přátelé, musí bojovat tak dlouho, aby přežila a unikla nepřátelskému světu na pokraji zapomnění. Konec se blíží.

  Galerie

  Video

  Trailer:

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Resident Evil: Odveta je prakticky zbytečný a hluchý díl série, který nás připravuje na začátek konce, který by (doufejme) měl přijít v dalším pokračovaní. Jediné, co je na tomto snímku zajímavé, je začátek (noční můra Alice – maminky), konec (inspirovaný Pánem prstenů) a návrat starých známých tváří (nepátrejte po jakých a nechejte se překvapit při samotném sledování). Nezbývá nám tedy než doufat, že příště to konečně bude stát za to. A tentokrát snad už doopravdy!


  Články
  reklama