Riddick (2013)

Riddick
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Vin Diesel, Karl Urban, Dave Bautista, Bokeem Woodbine, Neil Napier, Jordi Mollà, Matt Nable, Nolan Gerard Funk, Antoinette Kalaj, Raoul Trujillo, Conrad Pla, Katee Sackhoff, Noah Danby, Keri Hilson, Lani Minella


 • Premiéra v ČR: 5. 9. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Vin Diesel se k nadšení všech fanoušků vrací ve své slavné roli antihrdiny – nebezpečného trestance Riddicka.

  Drsné hlášky, zabijácké nestvůry, lovci hlav – nejnovější pokračování sci-fi hitu slibuje dynamické scény, tvrdé souboje a poctivou akci.

  Riddick se ocitá na nehostinné planetě zrazený svými druhy. Aby přežil útoky nelítostných predátorů, aktivuje záchranný signál, který k němu přivede i jeho nepřátele. Po příletu dvou lodí začíná boj na život a na smrt. Nemilosrdní žoldáci chtějí Riddickovu hlavu jako tu nejcennější trofej. Ale ten, který vidí v černočerné tmě, prahne po krvavé pomstě!

  Riddick je nejnovějším filmem úspěšné ságy, která odstartovala v roce 2000 akční sci-fi Černočerná tma a navázala velmi zdařilým pokračováním Riddick: Kronika temna (2004).

  Režisér a scenárista David Twohy (Uprchlík) opět spojil své síly s akční hvězdou Vinem Dieselem (xXx, série Rychle a zběsile). Ve filmu je použito téměř 900 vizuálních efektů.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Není proto divu, že Riddick si ze svých pronásledovatelů dělá bohapustou srandu a hraje si s nimi na schovávanou. Díky zvědavosti, kterou z odepsatelných postav (jichž je většina) titulní hrdina zlikviduje jako další a pár trikům s technickými hračkami, lze vydržet do posledního dějství. Tam se odehraje bitva s příšerkami trochu podobnými klasickým Vetřelcům a my se můžeme vrátit domů s minimálním úžasem. Stejně jako všechny předchozí části zápletky by se finální bitva vyjímala v jakékoliv fanfikci osmiletého chlapce z libovolného sci-fi prostředí.


  (photo&video: )

  Články
  reklama