Rivalové (2013)

Rush
, , , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Chris Hemsworth, Daniel Brühl, Olivia Wilde, Alistair Petrie, Julian Seager, Natalie Dormer, Lee Asquith-Coe, Alexandra Maria Lara, Jamie Sives, Joséphine de La Baume, Pierfrancesco Favino, Christian McKay, Tom Wlaschiha, Patrick Baladi, Rebecca Ferdinando, John Duggan, Jay Simpson, Alessandro De Marco


 • Premiéra v ČR: 3. 10. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Niki Lauda a James Hunt … věční rivalové …

  Dokonalý profesionál versus neodolatelný playboy. Jedno však mají společné … nezkrotnou touhu po vítězství v závodech plných zvratů, nebezpečí a blízkosti smrti.

  Ron Howard natočil velkofilm z prostředí Formule 1 plný napětí, akce a lásky.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Hunta i Laudu poznáváme ještě před tím, než proniknou do velkého světa F1. Jejich vzájemná „nenávist“ a rivalita totiž začala klíčit již během závodů nižší třídy. Tento fakt je ovšem hlavním hnacím motorem celého příběhu a sportovní kariéry borců. Během dvou hodin dlouhého snímku nahlédneme nejen pod pokličku smrtelně nebezpečného závodění, ale do života dvou nepřehlédnutelných postav. Seznamujeme se s jejich životním stylem, rodinnými a osobními problémy, milenkami i láskami. Z anonymních závodníků v „rakvích na kolečkách“ se tak postupem času stávají opravdu živé bytosti, kterým fandíme a o které máme strach. Ať již se ve světě Formule 1 orientujete či nikoliv, budete si napjatě okusovat nehty a prožívat každou nebezpečně kluzkou zatáčku.


  (photo&video: )

  Články
  reklama