Rock of Ages (2012)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: DVD 17. 10. 2012 ()



Oficiální synopse:
Nastavte uši smíchu, zábavě a hudbě zlatých let rock'n'rollu s našlapaným hereckým obsazením. Rock of Ages zježí vaše vlasy elektrizující hudbou skupin Def Leppard, Foreigner, Journey, Poison, Twisted Sister a dalších. Postav dům, rozjeď klub Pohled na historický význam klubů na Sunset Stripu v 80. letech a jejich vliv na design „bourbonového salonku“ ve filmu.
(photo&video: )

Galerie

(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

I když se na plátně řeší několik lidských příběhů, všechny jsou jednoduché, přímočaré a předvídatelné. Zkrátka nic nového pod sluncem. Ale to nemění nic na tom, že Rock of Ages má co nabídnout a tím jsou skvělá hudební čísla, která jsou vtipná, smutná i erotická. Kdo by to byl do Toma Cruise řekl, ale když ho poprvé uslyšíte zpívat, nebude věřit vlastním uším, že je to skutečně on. Klobouk dolů. I když má film přes dvě hodiny, nenajdete v něm prakticky žádná hluchá místa. Song střídá song a vy se máte pořád na co koukat a co poslouchat.K tomuto filmu zatím není k dispozici žádná recenze.


(photo&video: )

Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací