Rock of Ages (2012)

Rock of Ages
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: T.J. Miller, Bryan Cranston, Tom Cruise, Paul Giamatti, Alec Baldwin, Russell Brand, Will Forte, Catherine Zeta-Jones, Jeff Chase, Julianne Hough, James Martin Kelly, Kevin Nash, Malin Akerman, Eli Roth, Karelix Alicea, Dan Finnerty, Anne Fletcher, Mary J. Blige, Josh Randall, Diego Boneta, Dakota Sage Grant, Matt Sullivan, Erica Frene, Michael Olusczak, Anthony Bellissimo, Shane Hartline, Celina Beach, Angelo Valderrama, Tyne Stecklein, Veronica Berry, Barry Habib, Anya Garnis


 • Premiéra v ČR: DVD 17. 10. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Nastavte uši smíchu, zábavě a hudbě zlatých let rock'n'rollu s našlapaným hereckým obsazením. Rock of Ages zježí vaše vlasy elektrizující hudbou skupin Def Leppard, Foreigner, Journey, Poison, Twisted Sister a dalších. Postav dům, rozjeď klub Pohled na historický význam klubů na Sunset Stripu v 80. letech a jejich vliv na design „bourbonového salonku“ ve filmu.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  I když se na plátně řeší několik lidských příběhů, všechny jsou jednoduché, přímočaré a předvídatelné. Zkrátka nic nového pod sluncem. Ale to nemění nic na tom, že Rock of Ages má co nabídnout a tím jsou skvělá hudební čísla, která jsou vtipná, smutná i erotická. Kdo by to byl do Toma Cruise řekl, ale když ho poprvé uslyšíte zpívat, nebude věřit vlastním uším, že je to skutečně on. Klobouk dolů. I když má film přes dvě hodiny, nenajdete v něm prakticky žádná hluchá místa. Song střídá song a vy se máte pořád na co koukat a co poslouchat.K tomuto filmu zatím není k dispozici žádná recenze.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama