Sex ve městě 2 (2010)

Sex and the City 2
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Penélope Cruz, Alice Eve, Kristin Davis, Waleed Zuaiter, Sarah Jessica Parker, Chris Noth, Omid Djalili, Kim Cattrall, Cynthia Nixon, David Eigenberg, Willie Garson, Evan Handler, Jason Lewis, Liza Minnelli, Miley Cyrus, Max Ryan, Mario Cantone


 • Premiéra v ČR: 3. 6. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Zábava, móda, přátelství – nejen toto všechno znovu přináší film Sex ve městě 2, ve kterém se vrací Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) a Miranda (Cynthia Nixon). Poznejte jejich životy a lásky po dvou letech v pokračování, které opravdu září. Co se stane po tom, co řeknete své „Ano“? Život je takový, jaký si ho dámy vždycky přály, ale nebyl by to „Sex ve městě”, kdyby život neměl v záloze pár překvapení... Tentokrát v podobě úžasného dobrodružství plného slunce, které čtveřici žen přímo smete z New Yorku do jednoho z nejluxusnějších exotických míst na zemi, kde party nikdy nekončí a něco tajemného je za každým rohem. Je to únik, který přicházi v ten pravý okamžik pro všechny čtyři kamarádky, které bojují proti tradiční roli manželství, mateřství a věcí s nimi spojených. Koneckonců, někdy si prostě musíte jen vyrazit ven na dámskou jízdu.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Ale některé problémy, které se zde řeší, jsou vtipné. Charlottiny radosti a strasti jako rodiče. Má chůvu na plný úvazek, a přesto se z péče o děti hroutí a nechápe, jak to některé matky bez pomocné síly mohou zvládnout. I když mít chůvu, mladou a bez podprsenky, má také své mouchy. Dalším příkladem je “nudné” Carriino manželství. Vás by snad nenaštvalo, kdyby manžel nechtěl chodit každý večer ven a dal dvakrát do týdne přednost přinesené večeři u televize na gauči?


  (photo&video: )

  Články
  reklama