Sherlock Holmes (2009)

Sherlock Holmes
, , , , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Robert Downey Jr., Mark Strong, Rachel McAdams, Jude Law, Eddie Marsan, Robert Maillet, Geraldine James, William Houston, Kelly Reilly, Hans Matheson, Bronagh Gallagher, Clive Russell, William Hope, Sam Creed, James Fox


 • Premiéra v ČR: 14. 1. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Nové dynamické zpracování nejznámějšího díla Sira Arthura Conana Doyla "Sherlock Holmes" přináší Holmesovi a jeho věrnému partnerovi Watsonovi poslední výzvu. Ukáže se, že Holmesovy bojové schopnosti jsou stejně tak smrtící jako jeho pověstný intelekt. Obojího bude zapotřebí při odhalování smrtelného spiknutí, které by mohlo zničit celou zemi.

  Akční a dobrodužný film Sherlock Holmes natočil známý režisér Guy Ritchie. Robert Downey Jr. ztvárnil legendárního detektiva a Jude Law září v roli Holmesova věrného kolegy Watsona, doktora a válečného veterána, který je impozantním spojencem Sherlocka Holmese. Rachel McAdams uvidíme v roli Irene Adler, jediné ženy, která získala převahu nad Holmesem, a která s detektivem udržuje bouřlivý vztah. Mark Strong ztvárnil roli Holmesova nového tajemného protivníka, Blackwooda a Kelly Reilly hraje Mary, po níž touží Watson.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Ve filmu se sem tam objeví několik pomalejších pasáží, ale začít nudit se rozhodně nestihnete. Čeká vás vytříbená detektivní práce, akce, vtip a i trocha erotiky. Na konci otevřená vrata k pokračování, jsou třešinkou na dortu. “Nového” Sherlocka Holmese byste si neměli nechat ujít.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama