Shrek: Zvonec a konec (2010)

Shrek Forever After
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Cameron Diaz, Antonio Banderas, Conrad Vernon, Chris Miller, Jon Hamm, Jane Lynch, Mary Kay Place, Lake Bell, Craig Robinson, Mike Mitchell, John Cleese, Julie Andrews, Kristen Schaal, Mike Myers, Cody Cameron, Christopher Knights, Eddie Murphy, Kathy Griffin, Larry King, Regis Philbin


 • Premiéra v ČR: 15. 7. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Když si podáte nebezpečnou dračici, zachráníte krásnou princeznu a tchýnino království, co dalšího ještě můžete dokázat? Pokud se jmenujete Shrek, pravděpodobně trochu zfotrovatíte. Místo toho, aby jako za starých dobrých časů děsil vesničany, teď jim otrávený Shrek rozdává autogramy. Co se to stalo s divokým zlobrem? Protože se mu stýská po době, kdy byl „pravým netvorem“, podepíše Shrek smlouvu se lstivým prodavačem iluzí Rampelníkem. V tu chvíli se ocitne ve zvrácené alternativní verzi království Za sedmero horami, kde jsou zlobři houfně pronásledováni, Rampelník je králem a Fiona ho ve skutečnosti nikdy nepotkala. Tak musí Shrek napravit, co spískal, zachránit přátele, obnovit svět takový, jaký býval, a znovu získat svou Pravou lásku.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Je to především pohádka pro děti, takže asi víte, jak to celé dopadne, než zazní: "A zazvonil zvonec a pohádky je konec". Třetí díl byl omyl a tento díl je naštěstí o kousek lepší. Ale ironie, nadhled a svěží vtipnost, které byly doménou prvních dvou dílů, jsou nenávratně pryč. Několikrát se zasmějete, ale většinu filmu ovládá temnota.


  (photo&video: )

  Články
  reklama