Skyfall (2012)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 26. 10. 2012 ()Oficiální synopse:
(SK) Daniel Craig sa opäť predstaví v úlohe Jamesa Bonda, agenta 007, ktorého stvoril Ian Fleming. Tentokrát má jeho akcia názov Skyfall a je to v poradí už 23-tí film najdlhšie trvajúcej série na strieborných plátnach. V najnovšom príbehu prejde ťažkou skúškou jeho lojalita voči M, ktorú doháňa jej vlastná minulosť. Keď MI6 napadne neznámy útočník, Bond musí vypátrať a zneškodniť zdroj ohrozenia – bez ohľadu na to, koľko bude musieť obetovať on sám.
(photo&video: )

Galerie

(photo&video: )

Video

Trailer:


Teaser trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Když už tedy hlavního hrdinu dostaneme jen tak napůl, co ústřední záporák? Javier Bardem a jeho blonďatý Silva zajisté patří ke kladům Skyfallu. Je správně úlisný, prohnaný, krutý a ujetý. I když Barden trochu přehrává, ví, co se od něho očekává a vytváří dokonalou postavičku, která nebude zapomenuta. Na rozdíl od Mathieu Amalric a jeho Greena kvičícího jako podsvinče. Co bude hlavní náplní filmu a cílem téměř nesplnitelné mise samozřejmě neprozradím, ale malou poznámku si zkrátka odpustit nemohu. Určitě si sebou vezměte do kina sladký bonbon, ať můžete přebít nahořklou pachuť.


(photo&video: )

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací