Slečna nebezpečná (2012)

One for the Money
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: John Leguizamo, Katherine Heigl, Fisher Stevens, Daniel Sunjata, Sherri Shepherd, Patrick Fischler, Debbie Reynolds, Leonardo Nam, Harry O'Toole, Jason O'Mara, Debra Monk, Ryan Michelle Bathe, Nate Mooney


 • Premiéra v ČR: 12. 4. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Poněkud ztřeštěná Stefanie Plumová je na tom mizerně. Nemá práci, nemá peníze, nemá manžela a navíc jí právě zabavili auto. Od svého bratránka dostává nabídku práce v jeho firmě, která chytá osoby, jež se nedostavily k soudu. Za jednoho takového výtečníka může shrábnout třeba i deset tisíc dolarů. Připadá jí to jako skvělá možnost výdělku a rozhodne se to zkusit. Jejím prvním případem je Joe Morelli, šaramantní bývalý policista obviněný z vraždy. Má to však háček, Morelli je její kamarád z dětství, ba možná víc než kamarád… Slečna nebezpečná je filmové zpracování celosvětově úspěšné knihy ZA VŠECHNY PRACHY od Janet Evanovichové.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Inu co dadat, opravdu nečekejte dramatické zvraty, elegantní zápletky a už vůbec ne inovativní přístup. Vidět tento film v kině se dá označit jako ztráta času, ovšem toto rozhodnutí nechám na vás. Kladem je bezpochyby alespoň humor, jak v podání drsné ženy, co má náhle v palci celý svět, tak i moderní babičky, nebojící-se říct svůj názor. A pozor, film uspává!


  (photo&video: )

  Články
  reklama