Šmoulové 2 (2013)

The Smurfs 2
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Brendan Gleeson, Christopher Mintz-Plasse, Anton Yelchin, Neil Patrick Harris, Patrick Sabongui, Sofía Vergara, George Lopez, Fred Armisen, Hank Azaria, Alan Cumming, Alex Martin, Christina Ricci, Katy Perry, Tom Kane, Beatrice Rosen, J.B. Smoove, Jayma Mays, Mario Lopez, Jonathan Winters, Lil' Wayne, Mylène Dinh-Robic, John Oliver, Andy Quesnel


 • Premiéra v ČR: 8. 8. 2013 ()  Oficiální synopse:
  V očekávaném pokračování akční rodinné komedie Šmoulové, která se stala kasovním trhákem, vytvoří zlý čaroděj Gargamel skupinu zlomyslných tvorů podobných Šmoulům, kterým říká Neplechové, aby s jejich pomocí získal všemocnou, magickou šmoulí esenci. Jeho tajné kouzlo se však neobejde bez pomoci Šmoulinky, a tak se Gargamel rozhodne ji unést a věznit v Paříži. Naštěstí dřív, než Gargamel dokončí svůj plán, se do lidského světa vrátí taťka Šmoula i ostatní Šmoulové, aby zachránili svou milovanou Šmoulinku. Na pomoc jim přijdou i staří známí Patrik a Grace Winslowov, ke kterým se připojí i Patrikův nevlastní otec Vic.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Celý film se vlastně točí kolem jednoho jediného tématu a tím je otcovská láska, a to jak v podobě animované, tak té hrané. I tentokrát se totiž se Šmouly do boje pouští Winslowova rodina. K Patrikovi (Neil Patrick Harris) a Grace (Jayma Mays) se připojuje jejich syn Modrásek (Jacob Tremblay) a Patrikův otec Viktor (Brendan Gleeson). Poslední jmenovaný je tak trochu neřízená střela. Patrik z něho bude šedivět a my se tomu budeme pouze smát.


  (photo&video: )

  Články
  reklama