Sněhurka (2012)

Mirror Mirror
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Sean Bean, Armie Hammer, Martin Klebba, Robert Emms, Danny Woodburn, Mare Winningham, Jordan Prentice, Michael Lerner, Nathan Lane, Mark Povinelli, Joe Gnoffo, Sebastian Saraceno, Ronald Lee Clark


 • Premiéra v ČR: 5. 4. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Zlé královně (Julia Roberts) se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna (Lily Collins) se však svého výsostního práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. Za pomoci sedmi vynalézavých trpaslíků začíná plánovat odvetu. Sněhurka ožívá v novém dobrodružném příběhu plném lásky, ale i žárlivosti a zrady.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Nejdůležitější a nejmarkantnější ingredienci jsem zatím skoro nezmínila. Humor. Téměř ze všeho a z každé postavy si nová Sněhurka dělá legraci. Někdy se jedná o drobné narážky a vtípky, jindy se dočkáte doslova exploze, která je vlezná jak štěnice. Možná si budete říkat: „Není to už trochu moc?“ A je jen na vás, jak sami sobě odpovíte. Samozřejmě i zde, jako v každém druhém filmu, najdete množství logických kopanců, ale v záplavě audio-vizuálních vjemů je nebudete mít mnoho času řešit.


  (photo&video: )

  Články
  reklama