Solo: Star Wars Story (2018)

Solo: A Star Wars Story
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Woody Harrelson, Paul Bettany, Jon Favreau, Warwick Davis, Donald Glover, Thandie Newton, Anthony Daniels, Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, John Tui, Kiran Shah, Dee Tails, Alice Hewkin, Phoebe Waller-Bridge, Joonas Suotamo, Linda Hunt, Ian Kenny, Andrew Woodall, Hal Fowler, Charlotte Louise, Sema-Tawi Smart, Clint Howard, Attila Vajda, Lily Newmark, Jason Wong, Samantha Colley


 • Premiéra v ČR: 24. 5. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Dabovaný trailer 2:


  Trailer 1:


  Dabovaný trailer 1:


  Super Bowl TV Spot:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Výlet do historie Star Wars se pokusí pobavit skalní fanoušky scénami, které si doteď mohli jen představovat, ale i přivést k sérii nováčky: film totiž funguje pro obě skupiny. To si žádá velkou opatrnost, což režisér Ron Howard zvládá dobře, ale otázku, zda u takového fenoménu opravdu stačí jen držet se při zdi, si bude muset zodpovědět každý divák sám.


  (photo&video: )

  Články
  reklama