Song to Song (2017)

Song to Song
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Michael Fassbender, Cate Blanchett, Rooney Mara, Natalie Portman, Ryan Gosling, Holly Hunter, Linda Emond, Val Kilmer, Flea, Bérénice Marlohe, Iggy Pop, Brady Coleman, Lykke Li, Olivia Grace Applegate, Louanne Stephens, Christin Sawyer Davis, Tom Sturridge, Austin Amelio, Patti Smith, John Lydon, Florence Welch, Anthony Kiedis, Chad Smith


 • Premiéra v ČR: festival 16. 3. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Song to Song je další z děl legendárního filmaře Terrence Malicka, která zkoumají nejrůznější formy a podoby lásky. V kulisách současné rockʼnʼrollové scény v texaském Austinu se vzájemně proplétají dva milostné trojúhelníky. Čtyři lidé, kteří se navzájem svádí a zrazují. Kaleidoskopicky poskládaný příběh nese typické známky Malickova rukopisu a odkrývá pomíjivý ráz lidských snů a tužeb.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Režisér a scénárista Terrence Malick pokračuje ve vizuálních hrátkách, které představil už v předešlých snímcích Knight of Cups a K zázraku. Jak je pro něj v posledních letech tvorby typické, jeho snímek nesleduje příběh, ale divákovi předkládá sled obrazů, které mají spíše vzbudit určitou náladu než něco vyprávět.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama