Souboj Titánů (2010)

Clash of the Titans
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Liam Neeson, Ralph Fiennes, Luke Evans, Danny Huston, Nicholas Hoult, Sam Worthington, Jason Flemyng, Vincent Regan, Gemma Arterton, Mads Mikkelsen, Izabella Miko, Hans Matheson, Ian Whyte, Pete Postlethwaite, Elizabeth McGovern, Polly Walker, Liam Cunningham, Ashraf Barhom, Luke Treadaway, Alexa Davalos, Tine Stapelfeldt, Mouloud Achour, Katherine Loeppky, Ross Mullan, Martin McCann


 • Premiéra v ČR: 14. 4. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Ve filmu Souboj titánů staví boj o moc muže proti králům a krále proti bohům. Boj mezi bohy samotnými může zničit celý svět. Perseus (Sam Worthington) – syn boha vychovávaný člověkem – neuspěje v záchraně své rodiny před Hadem (Ralph Fiennes), pomstychtivým bohem podsvětí. Když už nemá co ztratit, rozhodne se pro nebezpečnou misi, jejímž cílem je zničit Hada dřív, než se jemu podaří zničit Dia (Liam Neeson) a rozpoutat peklo na zemi. Perseus se spolu s dalšími neohroženými bojovníky vydává na nebezpečnou cestu hluboko do zakázaných světů. Musí se utkat s pekelnými démony a hrůzostrašnými příšerami. Zvítězí pouze, pokud přijme svou moc a sílu jako bůh a vzepře se svému osudu a půjde svou vlastní cestou.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Napsat komentář


  Recenze

  Recenze:

  Souboj Titánů je nádherným příkladem toho, jak se tvůrci snaží pomocí nové atrakce jménem 3D vytáhnout z diváků více peněz. Pokud je film točen klasickým způsobem a třetí rozměr je narychlo uměle přiděláván kvůli vyšším tržbám, dočkáme se jen průšvihu a šesté kudly do zad.


  (photo&video: )

  Články

  reklama