Spider-Man: Homecoming (2017)

Spider-Man: Homecoming
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Stan Lee, Robert Downey Jr., Jon Favreau, Michael Keaton, Chris Evans, Hannibal Buress, Tom Holland, Donald Glover, Marisa Tomei, Kenneth Choi, Angourie Rice, Bokeem Woodbine, Zendaya, Michael Chernus, Logan Marshall-Green, Garcelle Beauvais, Christopher Berry, Tony Revolori, Michael Mando, Martin Starr, Friday Chamberlain, Kerry Condon, Laura Harrier, Jacob Batalon, Selenis Leyva, Tyne Daly, J.J. Totah, Isabella Amara, Martha Kelly


 • Premiéra v ČR: 6. 7. 2017 ()  Oficiální synopse:
  Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil - ale když se objevuje nový padouch Vulture (Michael Keaton), ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité.

  Galerie

  Galerie:

  Video

  Trailer:

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Když se skupinka zlodějíčků dostane k mimozemským zbraním ponechaným na Zemi a začne je kombinovat s těmi pozemskými, vyrobí tak zbraně hromadného ničení a přijde na skvělý kšeft. O pár let později se na scéně objevuje mladý dobrodruh Peter Parker, klučina, kterého pokousal radioaktivní pavouk a stal se tak superhrdinou pojmenovaným Spider-Man. Ten shodou okolností padouchy s destruktivními zbraněmi objeví a rozhodne se je zastavit. Na své cestě však objevuje, že být hrdinou znamená mnohem víc než supermoderní oblek a nejlepší technologie, kterou mu poskytuje Tony Stark. Mladý Peter tak zjišťuje, jaké to doopravdy je být superhrdinou.


  Články
  reklama