Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Spider-Man: Into the Spider-Verse
, , , ,

Film


Režie: , ,
 • Hrají: Stan Lee, Chris Pine, Oscar Isaac, Zoë Kravitz, Jake Johnson, Nicolas Cage, Kathryn Hahn, Liev Schreiber, Lake Bell, Hailee Steinfeld, Mahershala Ali, Jorma Taccone, Brian Tyree Henry, Kimiko Glenn, Luna Lauren Velez, Shameik Moore, John Mulaney, Lily Tomlin, Melanie Haynes, Jessica Mikayla Adams, Nick Jaine, Muneeb Rehman, Edwin H. Bravo, Alycia Cooper


 • Premiéra v ČR: 13. 12. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Phil Lord a Chris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Trailer 2:


  Trailer 1:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Ten příběh všichni známe, mladého kluka kousne radioaktivní pavouk a stane se z něj superhrdina s pavoučími schopnostmi. Až na to, že má více variací, než jsme mysleli. Nemusí to být jen kluk, může to být taky děvče, noirová postava nebo třeba černoch. A právě všechny tyto jejich různorodé světy po zákroku Kingpina kolabují do sebe navzájem a všichni spider-lidé se potkávají. Je mezi nimi i mladý Miles Morales, který v tom všem teprve objevuje svoje schopnosti. Než se však všichni stačí vzpamatovat z prvotních šoků, zjišťují, že musí spojit síly a porazit nepřítele, aby se vrátili zpět do svých dimenzí.


  (photo&video: )

  Články
  reklama