Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Guardians of the Galaxy Vol. 2
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Stan Lee, Bradley Cooper, Chris Pratt, Zoe Saldana, Vin Diesel, Sylvester Stallone, Elizabeth Debicki, Dave Bautista, Rhoda Griffis, Don Johnson, Karen Gillan, Kurt Russell, Nathan Fillion, Pom Klementieff, Evan Jones, Glenn Close, Sean Gunn, Chris Sullivan, Michael Rosenbaum, Steve Agee, Aramis Knight, Michael Rooker, Stephen Blackehart, Terence Rosemore, Hilty Bowen, Tommy Flanagan, Aaron Schwartz, Elizabeth Ludlow, Donny Carrington, Anthony J Sacco, Damita Jane Howard, Jason Williams, Sebastian Siegel, Hannah Gottesman, Joe Fria, Jimmy Urine, Cheyanna Lavon Zubas, Kelly Richardson


 • Premiéra v ČR: 4. 5. 2017 ()  Oficiální synopse:
  V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Peter Quill neboli Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket a Groot se potulují po galaxii a bojují s různými mimozemšťany, je to zkrátka jejich práce, jsou to Strážci Galaxie. Po souboji s ohavnou obludou se dostávají do křížku s národem souvereignů vedeným Ayeshou. Jejich úprk a sled nečekaných událostí je vede k setkání s Peterovým dlouho ztraceným otcem. Ale co je vlastně zač? Rodinná idylka však netrvá příliš dlouho a Strážci musí opět do boje o záchranu celého vesmíru.


  (photo&video: )

  Články
  reklama