StreetDance 2 3D (2012)

StreetDance 2 3D
, , , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Sofia Boutella, Falk Hentschel, Tom Conti, George Sampson, Stephanie Nguyen, Ella Wragg, Joanna Jeffrees, James Michael Rankin, Lee Craven


 • Premiéra v ČR: 10. 5. 2012 ()  Oficiální synopse:
  StreetDance 2 je zpátky

  Po fenomenálním úspěchu prvního dílu StreetDance 3D přichází na taneční parket kin jeho zbrusu nové pokračování StreetDance 2. Znovu nás film bude překvapovat novou a neotřelou kombinací tanečních stylů, které by si jen málokdo dokázal představit spolu na jednom tanečním parketu. Na známých místech celé Evropy se odehrávají taneční fúze, které svět ještě neviděl. StreetDance 2 je větší, lepší, odvážnější a hlavně zpět a zase ve 3D!

  Tanečník Ash (Falk Hentschel) je samotář, který cestuje a soutěží ve streetdance. Snaží se být tím nejlepším z nejlepších a jeho snem je vyhrát Světový šampionát a porazit svého největšího rivala Vince z taneční skupiny Neporazitelní. Šance se blíží - tito trojnásobní šampióni budou brzy vystupovat v Paříži. Ash hned vyráží hledat nejlepší tanečníky po celé Evropě, aby mohl sestavit novou taneční skupinu. Se vším mu pomáhá jeho nový kámoš Eddie (George Sampson).

  První jejich zastávkou je dánský Copenhagen, kde získají Eddieho starého kamaráda Stepha, dalším je Tino, kterého na pláži na Ibize obklopuje houf krásek. Následuje Skorpion ze Švýcarska, Bam Bam z Amsterodamu, Kill a jeho bratranec Junior z Berlína. V Londýně narazí na skupinu The Surge. Potom se vypraví do Prahy vyzvednout Terrabita, dalším tanečníkem je Ali z Lyonu a pak už jen Yo Yo a Legend z Říma. Jakmile je celé osazenstvo v Paříži, najdou si podnájem a navzdory několika maličkostem jsou všichni odhodlaní utkat se s Neporazitelnými. Eddie a Ash se ještě zastavují v samém srdci Paříže a to přímo v podzemním klubu Salsa. Zde Ash poprvé vidí krásnou Evu (Sofia Boutella) tančící vášnivou salsu na pódiu tvořeném boxerským ringem a rozhodne se ji do své taneční skupiny zapojit. Evě se ten nápad nejdřív moc nezdá, ale nakonec souhlasí. Spojení streetdance a vášnivé salsy nakonec probudí vzájemnou vášeň i v srdcích Evy a Ashe, ale co dál? Má vůbec narychlo spojená skupinka tanečníků z celé Evropy proti Neporazitelným šanci?
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Nejhorší je, že se nepovedlo ani obsazení ústřední dvojice. Eva (Sofia Boutella) a Ash (Falk Hentschel) se k sobě příliš nehodí a je jedno, jestli je řeč o taneční či milostné rovině. Falk Hentschel postrádá u podobných hrdinů požadované charisma a kouzlo a Sofia Boutella jiskru. Naopak jedničku zaslouží casting za výběr jejího strýce Manu (Tom Conti). Conti má osobního kouzla, charisma a elegance na rozdávání. Když předvádí své taneční umění, tak i v těch několika minimalistických pohybech a podupávání nohou je více elektřiny než v několika ostatních číslech dohromady. Trefné hlášky a glosování jen podtrhují hodnotu nejen jeho, ale i postavy.


  (photo&video: )

  Články
  reklama