Super 8 (2011)

Super 8
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Bruce Greenwood, Kyle Chandler, Elle Fanning, Tim Griffin, Brett Rice, Greg Grunberg, Caitriona Balfe, Katie Lowes, Richard T. Jones, Dale Dickey, Jake McLaughlin, Glynn Turman, Bingo O'Malley, Ron Eldard, Ryan Lee, Dan Castellaneta, Joel Courtney, Jessica Tuck, Noah Emmerich, Gabriel Basso, Zach Mills, AJ Michalka, Riley Griffiths, David Gallagher, Emerson Brooks, Michael Giacchino, Michael Hitchcock, Britt Flatmo, Jade Griffiths, Jakob Miller, Andrew Miller


 • Premiéra v ČR: 8. 9. 2011 ()  Oficiální synopse:
  Když se skupinka teenagerů rozhodne na kameru „Super osmičku“ natočit zombie horor, ani ve snu by nikoho z nich nenapadlo, že výsledný film bude ještě děsivější, než zamýšleli. Jeden z nejoriginálnějších tvůrců současnosti J. J. Abrams spojil síly s největším hollywoodským expertem na mimozemšťany Stevenem Spielbergem a společně natočili film, při jehož sledování si nutně vzpomenete na E. T. Mimozemšťana nebo na Blízká setkání třetího druhu. Vraťme se ale k amatérským filmařům z malého městečka v Ohiu, kteří názorně předvádějí, jak těžce se rodily nezávislé snímky v předdigitální éře, v sedmdesátých letech minulého století. Když zrovna na místním nádražíčku točili vrcholnou scénu svého filmu, před jejich očima po srážce s autem vykolejil nákladní vlak. Nebyla to jen tak obyčejná nehoda, což potvrzuje přítomnost armády na místě tragédie. A tím to nekončí. Ve městě mizí domácí zvířata i lidé, místní šerif je zoufalý, oblast obsadí armáda, jejíž velitelé evidentně něco tají, je vyhlášená okamžitá evakuace… Navzdory tomu všemu chtějí děti pokračovat v natáčení a navíc přijít na to, co bezprostředně po nehodě uniklo ze zamčeného vagónu vykolejeného vlaku a má s tím zmatkem kolem něco společného. Tohle filmování bude extrémně náročné a nebezpečné, ale když máte v hlavní roli nejhezčí holku ve městě, byla by škoda ho nedokončit. I když přitom může jít o život.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  První část filmu hraje v našem případě prim. Tak už to bohužel u tohoto žánru obvykle bývá. Dokud víceméně nevíte, i když tušíte, rozuzlení zápletky, je vyprávění několikanásobně zábavnější a napínavější. Jak se rozdá a odhalí dostatečné množství karet, začne film ztrácet svoje kouzlo. I Super 8 se zcela neubránil této hořké ingredienci.Naštěstí není jí mnoho a hořká pachuť Vám v ústech nezůstane.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama