Světová válka Z (2013)

World War Z
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Brad Pitt, James Badge Dale, Sterling Jerins, Julian Seager, Moritz Bleibtreu, David Morse, Mireille Enos, Michiel Huisman, Pierfrancesco Favino, Peter Capaldi, Grégory Fitoussi, Sarah Sharman, Elyes Gabel, Trevor White, Ludi Boeken, Ruth Negga, Mark Holden, Eric West, Matthew Fox, David Andrews, Julia Levy-Boeken, Iván Kamarás, Daniella Kertesz, Fana Mokoena, Abigail Hargrove, Fabrizio Zacharee Guido, John Gordon Sinclair, Lucy Russell, Konstantin Khabenskiy, Vicky Araico


 • Premiéra v ČR: 27. 6. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Zombies jsou jako morová nákaza. Lidé přeměnění v odporné lidské stvůry, požírající maso. Ani mrtví ani živí, ale pro nás normální lidi rozhodně extrémně nebezpeční. Zombies na rozdíl od nás necítí bolest, neznají strach, a co je nejdůležitější, nepřemýšlejí. Válka s nimi, ať se to zdá jakkoliv nemyslitelné, již skončila. I přes to, že lidé zvítězili, infrastruktura celého světa prošla neskutečným otřesem a ještě stále se vzpamatovává. Co byste také čekali, když jedna polovina planety chtěla tu druhou sníst? Přežili jen důležití lidé, lidé ve vládách, lidé stojící v čele organizací jako je OSN, mocní lidé a také pár odolných jedinců, kteří se řídili souborem pravidel, jež je dokázal provést nejhorší a nejděsivější světovou válkou v dějinách lidstva. Po stopách vzniku nákazy se vydává jeden přeživší reportér, který byl vyslán právě OSN zjistit pravdu. Kdo nákazu způsobil, co se zvrtlo, a to nejdůležitější, koho obvinit? A není to jednoduchá práce. Vzpomínky přeživších mohou být cenným zdrojem, svět pořád zůstal plný lží, polopravd a utajených rozhodnutí. Dozvíme se vůbec někdy, co se vlastně stalo?
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Hrubou představu o tom, kdo 100% přežije, kdo to má na kahánku a kdo už je předem odepsaný, si každý bezesporu udělá hned na začátku. Ovšem rychlost a způsob odchodu některých poměrně klíčových postav překvapí. Což se i trochu podepisuje na vyznění snímku. I přesto, že je celková atmosféru výborná, nechybí ani několik lekaček a Pitt je ve své roli úžasný, stává se z něho postupem času hrdina, který má víc štěstí než rozumu, což má za následek pouze jedno – úbytek napětí.


  (photo&video: )

  Články
  reklama