Dívka v pavoučí síti (2018)

The Girl in the Spider's Web
, , , , , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Stephen Merchant, Claire Foy, Vicky Krieps, Sverrir Gudnason, Sylvia Hoeks, Volker Bruch, Lakeith Stanfield, Andreja Pejic, Cameron Britton, Sonja Chan, Christopher Convery, Anja Karmanski, Lee Huang, Felix Quinton


 • Premiéra v ČR: 8. 11. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Lisbeth Salanderová, kultovní postava a hlavní protagonistka slavné knižní série Milénium Stiega Larssona, se vrátí na plátno jako Dívka v pavoučí síti v první adaptaci nedávno vydaného úspěšného bestselleru Davida Lagercrantze. Držitelka Zlatého Glóbu Claire Foy, hvězda seriálu The Crown, hraje svéráznou ochránkyni práv v režii Fede Alvareze, známého průlomovým thrillerem Smrt ve tmě z roku 2016. Adaptace scénáře se ujali Steven Knight, Fede Alvarez & Jay Basu.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Trailer 1:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Před pár lety se světem s velkým úspěchem prohnala knižní trilogie Milénium Stiega Larssona, která se dočkala zfilmování v severské koprodukci a první díl také v USA. S Larssonovou smrtí ale dobrodružství hackerky Lisbeth Salanderové neskončilo, protože práva pokračovat s jejím příběhem získal spisovatel David Lagercrantz. Na základě jeho knihy se tak vydáme do Stockholmu, abychom zjistili, co Lisbeth (Claire Foy) provádí pár let od posledního dobrodružství.


  (photo&video: )

  Články
  reklama