Krásný únik (2017)

The Leisure Seeker
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Helen Mirren, Donald Sutherland, Joshua Mikel, Robert Pralgo, Christian McKay, Mark Ashworth, Dana Ivey, Kirsty Mitchell, Joshua Hoover, Matt Mercurio, Janel Moloney, Chelle Ramos, Carl Bradfield, Elijah Marcano


 • Premiéra v ČR: festival 15. 3. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Stárnoucí manželé Ella a John, v podání Helen Mirren a Donalda Sutherlanda, se vydávají na poslední cestu napříč USA. Ella umírá na rakovinu a John trpí Alzheimerovou nemocí, ale ani jeden z nich nechce zemřít připojený na přístrojích. Místo toho sednou do auta a vyrazí z Bostonu na Floridu. Hořkosladkou road movie, adaptaci stejnojmenného románu Michaela Zadooriana, natočil úspěšný italský režisér Paolo Virzi.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Ella (Helen Mirren) zasvětila život dětem a vnoučatům, její muž John (Donald Sutherland) byl oblíbeným profesorem literatury. Na sklonku života se vydávají na bláznivý výlet po USA ve svém polorozpadlém stařičkém karavanu. Chtějí naposled navštívit místa, která projížděli před lety, když navštěvovali Ellinu rodinu. Hlavním cílem je přes 2 500 kilometrů vzdálený Key West, kde si John vždy přál navštívit dům svého největšího oblíbence, Ernesta Hemingwaye.


  (photo&video: )

  Články
  reklama