To byl zítra flám (2010)

Hot Tub Time Machine
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Sebastian Stan, John Cusack, Clark Duke, Craig Robinson, Rob Corddry, Thomas Lennon, Lizzy Caplan, Crispin Glover, Lyndsy Fonseca, Geoff Gustafson, Chevy Chase, Collette Wolfe, Jessica Paré, Lynda Boyd, Charlie McDermott, Aliu Oyofo, Jake Rose, Brook Bennett, Crystal Lowe, Julia Maxwell, Cole Carson, Adrienne Rusk, Josh Heald


 • Premiéra v ČR: 20. 5. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě!
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Máte neblahé tušení, že se vše bude točit kolem alkoholu, ženských a vylučování tělesných tekutin všeho druhu? Máte pravdu. Jeden bonus tu ovšem je. Narážky na život v 80. letech. Móda, účesy, televizní pořady, ale i barva kůže Michaela Jacksona. Někdy jsou tyto “comebacky” méně či více povedené. Podmínkou ovšem je, vědět něco málo o americké kultuře té doby.


  (photo&video: )

  Články
  reklama