Twilight sága: Rozbřesk 2. část (2012)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Kellan Lutz, Michael Sheen, Billy Burke, Dakota Fanning, Taylor Lautner, Maggie Grace, Jackson Rathbone, Lee Pace, Rami Malek, Ashley Greene, Nikki Reed, Peter Facinelli, Daniel Cudmore, Mackenzie Foy, Jamie Campbell Bower, Ty Olsson, Tony Bentley, Elizabeth Reaser, Bronson Pelletier, Julia Jones, Chaske Spencer, Booboo Stewart, Kiowa Gordon, Alex Meraz, Charlie Bewley, Noel Fisher, Christopher Heyerdahl, Bill Tangradi, Cameron Bright, Joe Anderson, Mía Maestro, Angela Sarafyan, MyAnna Buring, Christian Camargo, JD Pardo, Casey LaBow, Valorie Curry, Omar Metwally, Tammi Arender, Paul Becker, Tyler Forrest, Erica LaRose, Lateef Crowder, Judith Shekoni, Tracey Heggins, Toni Trucks, Andrea Gabriel, Lisa Howard, Marisa Quinn, Marlane Barnes, Erik Odom, Guri Weinberg, Patrick Brennan, Janelle Froehlich, John Edward Lee, Masami Kosaka, Amadou Ly, Skipper Landry, Salomon Passariello, Vivian Fleming-Alvarez, Christine Craft Regusa, Amanda Dyar, Josué Gutierrez, Ashley Hebert, Wes Lagarde, Casey Unterman


 • Premiéra v ČR: 15. 11. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Závěrečná část světoznámé upírské ságy nás naposledy zavede do světa, kde upíři a vlkodlaci bojují nejen o svou lásku, ale i o vlastní životy.

  Novorozená upírka Bella a její manžel Edward mohou být konečně navždy spolu a šťastní, ale příchod jejich pozoruhodné dcery Renesmee uvede do pohybu nebezpečný řetězec událostí, které pro ně mohou skončit katastrofou. Rodina Cullenových se ale rozhodne bojovat a kontaktuje přátele z celého světa, aby spojili své síly a postavili se vládnoucímu rodu Volturiových. Velkolepá bitva, kde vítězství může vše změnit, právě začíná.

  Napínavé a romantické pokračování filmu Rozbřesk vám připomene proč se Twilight sága stala fenoménem a ukradla srdce dívkám a ženám po celém světě.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Troufám si ale tvrdit, že v druhé části Rozbřesku si najdou oba nevraživé tábory svoje. Pokud patříte ke skalním odpůrcům a odejdete z kina cca o 20 minut dříve, dočkáte se i vašeho happy endu. Ale nerada bych prozradila více, než je opravdu nutné. Již na první pohled je vidět, že se tvůrci chtěli zavděčit ženskému, ale i mužskému publiku. Nádherné červeno-bílé zpracování úvodních titulků vám něžně připomene to, co se stalo na konci jedničky. Dívky dostanou svoji várku polibků, něžných slovíček, zamilovaných doteků a neodmyslitelnou porci odhalené kůže obou hlavních hrdinů.


  (photo&video: )

  Články
  reklama