Twilight sága: Zatmění (2010)

The Twilight Saga: Eclipse
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Anna Kendrick, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Kellan Lutz, Billy Burke, Dakota Fanning, Taylor Lautner, Gil Birmingham, Jackson Rathbone, Ashley Greene, Nikki Reed, Peter Facinelli, Justin Chon, Bryce Dallas Howard, Daniel Cudmore, Elizabeth Reaser, Michael Welch, Christian Serratos, Bronson Pelletier, Julia Jones, Chaske Spencer, Booboo Stewart, Monique Ganderton, Xavier Samuel, Paul Jarrett, Sarah Clarke, Kiowa Gordon, Alex Meraz, Tinsel Korey, Jack Huston, Charlie Bewley, Iris Quinn, Tyson Houseman, Alex Rice, Jodelle Ferland, Cameron Bright, Catalina Sandino Moreno, Peter Murphy, William Belleau, Justin Rain, Byron Chief-Moon, Mariel Belanger, Dawn Chubai, Ben Geldreich, Leah Gibson, Kirsten Prout, Cainan Wiebe, Guilherme de Franco, Matt Deane, Devon Ferguson, Rana Morrison


 • Premiéra v ČR: 30. 6. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Tentokrát se dozvíme více o minulosti členů rodiny Cullenů. Dobové flashbacky jsou osvěžující. Ani vlkodlaci nezůstanou pozadu a na kmenové radě nás seznámí se svojí historií. Větší prostor tentokrát dostane Jasper Hale Cullen (Jackson Rathbone). Jeho zkušenosti v boji s novorozenými přinesou svoje ovoce. Jako vůdce a trenér působí velmi věrohodně a charismaticky. Letos jste např. v Palace Cinemas ke speciálnímu menu dostali náramek a kelímek na nápoj s podobiznou Belly, Edwarda nebo Jackoba. Vůbec mě nepřekvapí, když se příště k tomuto triu přidá právě Jasper.


  (photo&video: )

  Články
  reklama