Underworld: Probuzení (2012)

Underworld: Awakening
, , , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Charles Dance, Kate Beckinsale, Theo James, Lee Majdoub, Stephen Rea, Michael Ealy, Sandrine Holt, Jacob Blair, Robert Lawrenson, India Eisley, Kris Holden-Ried, Adam Greydon Reid, Catlin Adams, John Innes, Tyler McClendon


 • Premiéra v ČR: 19. 1. 2011 ()  Oficiální synopse:
  Od chvíle, kdy Selene se svým lidsko-lykanským milencem Michaelem zničili prastarého upíra Marcuse ve filmu Underworld: Evolution, uběhlo již patnáct let. V jejich průběhu lidstvo odhalilo existenci jak upírů, tak lykanů, a rozpoutalo válku s cílem obě rasy vyhladit. Selene, která byla v průběhu genocidy zajata, se po více než deseti letech probouzí jako vězeň v neprodyšně uzavřené laboratoři společnosti Antigen, mocné korporace, která se snaží vyvinout vakcínu proti virům, jenž mají na svědomí existenci upírů a lykanů.

  Selene je zničena zjištěním, že Michael zemřel, ale smutek je velice záhy překonán šokujícím zjištěním, že v průběhu svého kryogenního spánku porodila dceru Eve (India Eisley). Ve snaze najít úkryt pro sebe i své dítě se Selene ocitá ve světě, kde jsou příslušníci její kdysi tak hrdé rasy na hranici vyhubení a zbytky přežívajících se ukrývají v podzemí.

  Odvržena zbývajícími klany se Selene rozhodne spojit své síly s mladým upírem Davidem (Theo James), který se k ní připojí v krvavém tažení proti Antigenu, jenž se snaží zničit ji i její dítě. Když jí na stopu přijdou také její obvyklí nepřátelé, lykani, zdá se, že je i Selene naprosto bezmocná proti nejzákeřnějšímu protivníkovi v historii série Underworld: geneticky vylepšenému superlykanovi.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Probuzení má díky své krátké stopáži velmi svižné tempo s množstvím rvaček, přestřelek a soubojů. Když dojde na lámání žeber, trhání rukou a amputování hlav, nemá se film za co stydět. Pokud začnete přemýšlet nad logikou děje a začnete si pokládat otázky typu: „Kde se tu vzala?“, „Jak je to možné?“, „Proč?“ a „To se opravdu chovají tak zbaběle?“, dostanete se do maléru a zkazíte si i to, co se povedlo.


  (photo&video: )

  Články
  reklama