V nitru Llewyna Davise (2013)

Inside Llewyn Davis
, , , , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: John Goodman, Oscar Isaac, Justin Timberlake, Jack O'Connell, Garrett Hedlund, Adam Driver, Max Casella, Ian Blackman, Robin Bartlett, Carey Mulligan, Sylvia Kauders, Ethan Phillips, Steve Routman, Helen Hong, Stark Sands, Alex Karpovsky, Jerry Grayson, Jeanine Serralles, Bradley Mott, Michael Rosner, Bonnie Rose, Ricardo Cordero, Ian Jarvis, Diane Findlay, Benjamin Pike


 • Premiéra v ČR: 20. 2. 2014 ()  Oficiální synopse:
  V nitru Llewyna Davise je příběh ambiciózního a talentovaného mladého muzikanta, který se snaží získat si trochu uznání, v době obrody folkové hudby, v New Yorku roku 1961. Ačkoliv se jeho život zdá být nekonečným řetězem smůly, Llewyn se nevzdává a pevně si jde za svým snem. Bez peněz a trvalé adresy se protlouká životem a přespává u stále se snižujícího počtu kamarádů. Jako šance na záchranu se jeví cesta do Chicaga, kam se vydává s nadějí na získání nového manažera a s vyhlídkou na překonání své smůly.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Celý snímek vyniká povedenou pochmurnou atmosférou plnou ledového sněhu, deště a mrazivého větru. Skličující náladu podtrhuje i niterný a svým způsobem minimalistický a nezúčastněný herecký výkon Oscara Isaaca. Větší emoce se na plátně objevují, jakmile Davis popadne kytaru a začne zpívat. Jednotlivé folkové písně a celkový hudební doprovod patří k perlám V nitru Llewyna Davise. Všem folkovým fandům rozhodně nesmí v audiotéce chybět soundtrack.


  (photo&video: )

  Články
  reklama