V zajetí démonů (2013)

The Conjuring
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Patrick Wilson, Steve Coulter, Joey King, Mackenzie Foy, Sterling Jerins, Joseph Bishara, Vera Farmiga, Shannon Kook, Lili Taylor, Ron Livingston, Kyla Deaver, John Brotherton, Arnell Powell, Shanley Caswell, Hayley McFarland, Marion Guyot, Morganna Bridgers, Amy Tipton, Kymoura Kennedy, Sean Flynn, Ashley White, Zach Pappas, Rose Bachtel, Desi Domo


 • Premiéra v ČR: 25. 7. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Hrůzostrašný případ z domu v Amityville nebyl první – ještě dříve došlo k záhadným děsivým událostem v Harrisville. Film „V zajetí démonů“, natočený podle skutečných událostí, vypráví hrůzný příběh světově proslulých vyšetřovatelů paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenových, kteří byli pozváni na odlehlou farmu, aby pomohli rodině terorizované temnými silami. V nejhrůzostrašnějším případu svého života jsou Warrenovi nuceni utkat se s mocnou démonickou bytostí.

  Celovečerní film společnosti New Line Cinema byl natočen podle záznamů, které o případu pořídil manželský pár vymítačů démonů Ed a Lorraine Warrenovi. Držitelka nominace na Oscara Vera Farmiga („Lítám v tom“, „Orphan”) a Patrick Wilson („Znovu a jinak“, „Prometheus”) ztvárnili hlavní role manželů Warrenových a do rolí obyvatel usedlosti, Rogera a Carolyn Perronových, byli obsazeni Ron Livingston (film společnosti HBO „Bratrstvo neohrožených“) a Lili Taylor („Veřejní nepřátelé“).
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  V Zajetí démonů se snaží svoji děsuplnost maximálně podpořit faktem, že je příběh založen na skutečné události. Ze začátku může tato informace celkový zážitek z podívané bezesporu umocnit. Ovšem čím hojněji jsou nám předkládány zrecyklované scény, odhalení a závěry, tím více myšlenka, že toto se opravdu stalo, vyznívá do ztracena. Ale i přes výslednou průměrnost dokáže snímek docela slušně postrašit.


  (photo&video: )

  Články
  reklama