Varieté (2010)

Burlesque
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Stanley Tucci, Kristen Bell, Julianne Hough, Cam Gigandet, Christina Aguilera, Alan Cumming, Cher, Peter Gallagher, Dianna Agron, Glynn Turman, Terrence Jenkins, David Walton, Stephen Lee, Eric Dane, Tanee McCall, Wendy Benson-Landes, Jonathon Trent, Blair Redford, Tanee McCall-Short, Chelsea Traille


 • Premiéra v ČR: 17. 2. 2011 ()  Oficiální synopse:
  The Burlesque Lounge má dny své slávy za sebou. Tess, tanečnice v důchodu a majitelka tohoto místa, bojuje, aby udržela chátrající divadlo při životě, čelí všem druhům finančních i uměleckých výzev. Vypadá to, že díky tomu, jak členy herecké společnosti rozptylují jejich osobní problémy a díky hrozbě v podobě nabídky bohatého obchodníka, který chce koupit od Tess tohle místo, se dobré časy z klubu nadobro vytratily. V tu dobu se dramaticky změní život Ali, děvčete z malého města v Iowě. Tess ji najme do Lounge jako servírku a Ali tak unikne prázdné minulosti a rychle se zamiluje do umění varieté. Podpořena novými přáteli, které najde mezi členy divadla, si začíná plnit své sny, že bude stát sama na jevišti. Ale události naberou rychlý spád, když silný hlas Ali způsobí, že se z ní stane hlavní atrakce revue.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Co Varieté ztrácí na originalitě děje, to nadmíru dohání v hereckém obsazení a hudebních číslech. Pokud máte rádi hudbu, zpěv a tanec, neměli byste si v žádném případě Varieté nechat ujít. Ale i pokud nejste 100% fanoušky tohoto žánru, zkuste dát filmu šanci. Budete velmi mile překvapeni a z kina budete odcházet dobře naladěni.


  (photo&video: )

  Články
  reklama