Venom (2018)

Venom
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Stan Lee, Woody Harrelson, Tom Hardy, Jenny Slate, Michelle Williams, Sam Medina, Riz Ahmed, Wayne Pére, Kurt Yue, Wade Williams, Mac Brandt, Reid Scott, Sope Aluko, Chris O'Hara, Brandon Morales, Nick Thune, Scott Haze, Melora Walters, Peggy Lu, Malcolm C. Murray, Michelle Lee, Emilio Rivera, Ariadne Joseph, Roger Yuan, Michael Dennis Hill, Scott Deckert, Lauren Richards, Jared Bankens, Lucas Fleischer, Diesel Madkins, Otis Winston, Zeva DuVall, Selena Anduze, Matthew Cornwell, Angela Davis


 • Premiéra v ČR: 4. 10. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Na stříbrné plátno se řítí jeden z nejzáhadnějších, nejrozporuplnějších a nejdrsnějších anti-hrdinů filmového světa značky Marvel, mimozemský symbiont Venom. Jeho hostitelem je investigativní novinář Eddie Brock (Tom Hardy), který se pokusil odhalit zločiny proslulého génia a zakladatele Nadace pro život, Carltona Drakea (Riz Ahmed), což Eddieho ovšem stálo kariéru i vztah se snoubenkou Anne Weyingovou (Michelle Williams). Při vyšetřování Drakeových experimentů naváže Eddie nechtěně symbiózu s mimozemským organizmem Venomem, který Eddiemu propůjčí nadlidské schopnosti a možnost dělat si, co se mu zachce. Temný, zákeřný a hněvem živený Venom je pro Eddieho na jednu stranu smrtelně nebezpečný, avšak moc, kterou symbiont propůjčuje, je opojně osvobozující. Jak si Eddie a Venom vzájemně pomáhají dosáhnout svých cílů, jsou si stále bližší a už není jisté, kdo je Eddie a kdo je Venom.

  Galerie

  Galerie:

  Video

  Trailer:


  Trailer 1:


  Teaser trailer:

  Recenze

  Recenze:

  No, někdo zvrhlejší možná ano. Ale to se netýká investigativního novináře Eddieho Brocka. Ten se po sledu nečekaných událostí dostává do kontaktu s takzvaným symbiontem, který si říká Venom. Jeho, spolu s dalšími třemi mimozemšťany, přivedla na zem zlomyslná organizace Life Foundation, která s nimi provádí neautorizované pokusy a zkouší se je asimilovat s lidmi. Své vlastní plány s nimi pak má šéf LF Carlton Drake. Situace však nabývá nečekaných obrátek, když se dobrák Eddie nedobrovolně stává hostitelem Venom.


  Články
  reklama