Vzhůru do oblak (2009)

Up
, , , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: John Ratzenberger, Jess Harnell, Christopher Plummer, Bob Peterson, Teddy Newton, Delroy Lindo, Edward Asner, Jordan Nagai, Jerome Ranft, David Kaye, Elie Docter, Josh Cooley, Pete Docter, Brenda Chapman


 • Premiéra v ČR: 20. 8. 2009 ()  Oficiální synopse:
  Vzhůru do oblak je příběh o 78letém prodejci balónků Carlovi Fredricksenovi, který si konečně splní celoživotní sen o dobrodružstvích, když na svůj domek přiváže tisíce balónků a odletí s ním do divočiny Jižní Ameriky. Až příliš pozdě ale zjistí, že se k němu potají připojil i původce jeho nejhorších nočních můr: nadšený osmiletý průzkumník divočiny jménem Russell. Jejich společná pouť do ztraceného světa, v němž se setkávají s všemožnými zvláštními, exotickými a překvapivými postavami, je plná humoru, emocí a obrovsky nápaditých příhod. Současně se jedná o výroční desátý film studia Pixar.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Příběh je velice poutavý a i díky českému dabingu (Pavel Liška je nezapomenutelný) se nesčetněkrát zasmějete. Chvilkami je děj lehce předvídatelný, ale nudit se rozhodně nebudete. Což je asi jediné, téměř neznatelné, mínus.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama