Zambezia (2012)

Zambezia
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Samuel L. Jackson, Jeff Goldblum, Abigail Breslin, Richard E. Grant, Jim Cummings, Noureen DeWulf, Leonard Nimoy, Jenifer Lewis, David Shaughnessy, Deep Roy, Jeremy Suarez, Jamal Mixon, Tania Gunadi


 • Premiéra v ČR: 25. 4. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Mladý sokol Kai se přes zákazy svého otce vydá na dobrodružnou výpravu do bájného ptačího města Zambezia, aby se stal členem prestižní letky chránící město před útoky nepřátel. Jeho otec se ho snaží zadržet, ale je lapen podlým ještěrem, který kuje pikle na přepadení Zambezie. Kai a jeho spřízněná duše Zoe budou muset použít všechny své síly, aby před ním toto jedinečné místo zachránili.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Co se grafického zpracování týče, je značně rozporuplné. Film je roztomilý a i díky tomu si děti jednotlivé ptačí hrdiny oblíbí. Obrovská kukadla, nápadité ztvárnění obydlí i všechno ostatní. I třetí rozměr se docela povedl. Ten oceníme například při dlouhých a vyhlídkových letech krajinou. Ale když si vzpomenete na jiný animák, kde hráli hlavní roli ptáci – Soví strážci, budete mít bezesporu pocit, jako by se Zambezia vrátila v čase. Je tak trochu umělohmotná.


  (photo&video: )

  Články
  reklama