Zatím spolu, zatím živi (2010)

Knight and Day
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Tom Cruise, Viola Davis, Cameron Diaz, Peter Sarsgaard, Jack O'Connell, Maggie Grace, Dan Marshall, Gal Gadot, Paul Dano, Falk Hentschel, Jordi Mollà, Marc Blucas, Celia Weston, Dale Dye, Jeffrey Corazzini, Brian Tarantina, Lennie Loftin, Nicole Signore, Rich Manley


 • Premiéra v ČR: 29. 7. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Tajný agent Roy Miller (Tom Cruise) změní v okamžiku život obyčejně vypadající June Havens (Cameron Diaz) v neuvěřitelnou jízdu... a na oplátku ona jemu. June se v letadle dá do řeči s okouzlujícím a poněkud tajemným spolucestujícím – Royem. Chvíli nato se vše změní. Letadlo nečekaně spadne do kukuřičného pole a havárii nikdo další nepřežije. June nemá ani vteřinu, aby alespoň pořádně popadla dech a už se ocitá na neuvěřitelně divoké cestě kolem světa – vyhýbá se střelám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a utíká před býky v Seville . To vše ve společnosti na první pohled nečitelného a asi nestálého, přesto totálně okouzlujícího tajného agenta. Dva rozdílní lidé z naprosto odlišných světů jsou uprostřed životu nebezpečného dobrodružství nuceni začít dělat to, čeho se chtěli za každou cenu vyvarovat, a to: důvěřovat si. Od teď už nikdy nebude nic jako dřív – jedinečný, super tajný agent zjistí, že je oslabený obyčejnou láskou a normální žena si s překvapením uvědomí, že je schopná naprosto mimořádných věcí.

  Galerie

  Galerie:

  Video

  Trailer:

  Recenze

  Recenze:

  Je důležité uvědomit si, že se celý film nebere příliš vážně a nese se v duchu nadsázky a lehce až parodie. V celém snímku jsou patrné znaky 80. a 90. let. Hrdinové zde byli neohrožení, s lehkostí přeskakovali z auta na auto, nikdo je netrefil, ale oni měli neomylnou mušku a přitom vypadali “cool” a sexy. Tom Cruise je v této roli perfektní. Skáče, střílí, okouzluje Cameron Diaz a přitom sype z rukávu jednu hlášku za druhou.


  Články
  reklama