Zvonilka a piráti (2014)

The Pirate Fairy
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Tom Hiddleston, Jesse McCartney, Mae Whitman, Christina Hendricks, Kari Wahlgren, Carlos Ponce, Jim Cummings, Lucy Liu, Pamela Adlon, Jeff Bennett, Megan Hilty, Raven-Symoné, Jane Horrocks, Kevin Michael Richardson, Grey Griffin, Mick Wingert, Rob Paulsen


 • Premiéra v ČR: 20. 3. 2014 ()  Oficiální synopse:
  Ze světa Petra Pana přichází do našich kin snímek Zvonilka a piráti, velkolepé dobrodružství o Zarině, chytré a ambiciozní víle, která je ohromena neuvěřitelnými možnostmi modrého kouzelného prášku. Když se kvůli svým odvážným nápadům dostane do potíží, uteče ze země víl a spojí své síly s piráty, kteří z ní udělají kapitánku své lodi. Zvonilka se společně se svými přáteli musí vydat na dobrodružnou pouť, aby Zarinu našli a společně pak zkřížili meče s bandou pirátů pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se má záhy stát legendární Kapitán Hook.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Jak již trailer i plakáty napovídají, čeká nás klasická pohádka z dílny Walt Disney, kdy dobro zvítězí a zlo bude po zásluze potrestáno. Roztomilé a pestrobarevně vyvedené postavičky si zamilují všichni kluci i holčičky. Miláčkem číslo jedna se bezesporu stane čerstvě vylíhnutý krokodýlek s baculatým tělíčkem a kukadly velkými jako talíře. Žádné překvapení se nekoná ani na poli hudby. Svižné a poměrně chytlavé písničky podkreslí dětské dobrodružství dokonale.


  (photo&video: )

  Články
  reklama