Křídla Vánoc (2013)

Křídla Vánoc
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: David Novotný, Vica Kerekes, Lenka Vlasáková, Vilma Cibulková, Jakub Prachař, Viktor Preiss, Stanislav Zindulka, Vanda Hybnerová, Martina Válková, Zdena Hadrbolcová, Milena Steinmasslová, Zdeněk Bařinka, Radovan Masár, Richard Krajčo, Magda Reifová


 • Premiéra v ČR: 14. 11. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Pod vedením režisérky Karin Babinské vznikl nejen vánoční příběh o síle našich přání – v hlavních rolích Richard Krajčo, Vica Kerekes, Jakub Prachař a David Novotný. Hrdinové filmu dostanou možnost něco si přát a jejich život se tak rozeběhne směrem, který si sami určili. Řada „náhod“ jim přinese to, co chtěli, a tak mají možnost si svá přání prožít. V životě jsme zodpovědní nejen za vše, co děláme, ale stejně tak i za to, co říkáme, co si myslíme a po čem toužíme.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Všichni čtyři hrdinové si s sebou nosí nějaké trauma z rodiny a musí se s ním poprat, jak to ukazují hlavně Ráďa a Zajíc v méně romantické části snímku. Svátky poskytují možnost dát tyto všechny potíže do pořádku, jenže právě na starostech této vedlejší dvojice se ukazuje občasná plytkost děje a Novotného výkon je vůbec nejslabší. Všichni však dospějí k nezapomenutelnému závěru a jak praví přísloví: „Konec dobrý, všechno dobré“. Ve velice milé dramatické komedii se naučíme jít za svými sny, ale také si dávat na vlastní přání pozor.


  (photo&video: )

  Články
  reklama