Mediální partnerství

Co je mediální partnerství?

Mediální partnerství je vzájemná spolupráce, která je navázaná mezi dvěma subjekty. V tomto případě mezi serverem Červený koberec a kulturně zaměřeným projektem.

 

 

Jak to funguje?

Partner, se kterým se dohodneme na spolupráci, dostává vyhrazený reklamní prostor na našich stránkách. Jedná se, dle domluvy, o reportáže a fotoreportáže z akcí, informativní a pravidelné články zvyšující povědomí u čtenářů, tematické soutěže, jsou možné i bannery a další typy reklamních ploch. My za tento prostor od partnera očekáváme možnost účastnit se akcí, fotit nebo natáčet, umístění našeho logotypu v sekci partneři jak na webových stránkách, tak na tištěných letácích a plakátech, případně další možný prostor dle domluvy.

Jak postupovat?

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo už hotový projekt, ke kterému hledáte partnera, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho Kontaktního formuláře. Vzhledem k zaměření magazínu preferujeme projekty z oblasti kultury, které zaujmou naše čtenáře.

On-line magazín Červený koberec navázal v minulosti následující spolupráce:

Festivaly a kulturní akce:

 

Filmy:

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací