Tentokrát se randilo na velkém plátně.
Letošní řada reality show Bachelor Česko se dočkala velkého zlomu, protože se po několika dílech do hry zapojil i Martin, jednovaječné dvojče Míry. Letošní účastnice tak prožily velký šok, když se před nimi objevili dva muži, kteří vypadali naprosto stejně. Při této příležitosti proběhlo v pražském multikině i speciální setkání spojené s promítáním. Na jednom místě jsme tak mohli potkat nejen Míru a Martina, ale i všechny letošní „růžičky“.
Po červeném koberci do kina dorazili Martin a Miroslav Dubovičtí, kteří tentokrát zvolili stejné obleky i kravaty. Rozeznat, který je který, tak bylo téměř nemožné. Po povinném fotografování se oba muži ocitli v záplavě dívek, hostů a novinářů. I přes velký zájem o jejich osobu bratři neztráceli úsměv na rtech a dobrou náladu. Velká zkouška je totiž teprve čekala, a to společná fotografie. Poskládat dvacet dívek (některé v objemných šatech) tak, aby se všechny vešly na fotografii a navzájem se co nejméně zakrývaly, byl opravdu nelehký úkol. Míra a Martin celému procesu bedlivě přihlíželi. Poté, doslova, ulehli dívkám k nohám, aby se do záběru vešli i oni. Nechyběla ani moderátorka pořadu Zorka Hejdová.
Promítání na velkém plátně si nenechaly ujít Valérie Bočková, Tereza Wiederová, Stella Tesaříková, Šárka Peková, Sarah Vu, Pavla Vaníčková, Nikola Saňáková, Nicola Jordan – Nica, Kristýna Svěchotová – Kristy, Natalia Imam – Karamelka, Maria Zhutíková – Mary, Renáta Plíhalová, Natálie Krumlovská – Naty, Marta Somyk, Kristýna Slavíková – Kristýnka, Kateřina Kleinová – Kačí či Adéla Svobodová. Nechyběly ani dívky, které již růžičky nedostaly, a to Anna Zacharová – Aňa, Sabina Klimešová a Andrea Pokorná.
Jak to na setkání a promítání vypadalo, se můžete podívat i ve fotogalerii na našem FB profilu.





















(Foto: Červený koberec)






